Mudubudu.lt
Sodas ir daržasRankdarbiaiŠeima ir laisvalaikis
Siuvinėjimas
• Siuvinėjimas kryželiu
- Gyvūnai
- Žmonės
- Virtuvės dekoracijos
- Gėlės
- Peizažai
- Laikrodžiai
- Staltiesių siuvinėjimas
- Kūdikio kraiteliui
- Rankšluosčiai
- Atvirutės ir paveiksliukai
- Kalėdinės dovanos
- Siuvinėtos pagalvės
- Alfabetas
- Knygų skirtukai
- Maži paveiksliukai
- Architektūra
- Animacijos herojai
- Valentino dienai
- Mieli paveiksliukai
- Velykos
- Adatinės
- Kalėdos
• Siuvinėjimo raštai
• Siuvinėjimo dygsniai
• Šilkinio šešėliavimo technika
• Siuvinėjimas ant popieriaus
• Siuvinėjimo paveldas
Nėrimas vąšeliu
• Užuolaidėlės
• Servetėlės
• Nerti drugeliai
• Nerti šalikai
• Nertos sagės
• Airiški nėriniai
• Nėrimo raštai
• Nerti žaislai
- Nertas maistas
• Nertos snaigės
• Nertos avytės
• Nerti pyragaičiai
Mezgimas
• Mezgimo raštai
• Megztiniai
• Mezgimo ornamentai
• Kalėdiniai meškučiai
• Mezgimo idėjos
Siuvimas
• Siūti žaislai
- Siūti kamuoliukai
- Siūti kiškiai
- Siūtas drambliukas
• Kalėdinės dekoracijos
• Siuvimo siūlės
Veltinis
Kaspinėliai
Rankdarbių skrynelė
• Vežimėlio žaisliukas
• Siūlai vaikams
Pompoms burbulai
• Pompoms burbulų darbeliai

Rankdarbiai

Dirbtinės gėlės
Pasipuoškime žiedais namus, gal paprastais, ne tokiais kvepiančiais, bet tikrai žaviais. Šiek tiek apgaukime akis ir ryškiaspalvėmis gėlėmis įneškime pavasario į namus. O ir tie kas mėgsta kurti grožį, tai puikus būdas pamėginti išmokti, atrasti naujus metodus.

Nertas maistas
Vienas iš įdomiausių nerimo būdų, tai nusinerti smagius žaislus vaikams. Kurie gali būti ne tik lėlės, bet skaniai atrodantys maisto produktai. Su jais vaikai tikrai mėgsta žaisti.

Rožės iš lino
Rožes padarytos iš lino audinio atrodo labai gražiai, jos tinka puokštėm, sagėm ar tiesiog dovanoti po vieną. O svarbiausia jas pasidaryti yra labai paprasta ir nesunku. Jums reikės tik vielutės, lino gabalėlių ir lipalo. Vienam žiedui padaryti užtrunka apie 10 min. todėl galite rožėm iš lino puošti namus.

Nertos avytės
Nusinerkite gražias avytes savo mažiesiems vaikams. Rankomis nerti žaislai pagaminti iš 100 procentų medvilnės siūlų, kurie specialiai pritaikyti kūdikiams. Žaisliukuose įnerti natūralaus medžio karoliukai ir lankeliai. Skirtingi raštai ir paviršiai lavina kūdikio motorinius gebėjimus. Su šiais žaislais kūdikis drąsiai gali žaisti, ragauti ir kitaip juos tyrinėti. Jie švelnūs, juos galima prisiglausti ir liesti.Itin išsamiai aprašėme, kaip šiuos žaislus pasigaminti patiems, bet jei trūksta laiko, kantrybės galite nusipirkti ir iš mūsų.

Siuvinėjimas kryželiu - Velykos
Velykos - tai šventė, kada norisi džiaugtis pavasariu, margaspalviais žiedais ir mielais papuošimais savo namuose. O kas kitas pripildys šilumos, nei rankomis siuvinėtos staltiesės, servetėlės ir kiti dekoracijos elementai. Juk mažomis smulkmenomis , kuriame savo namų jaukumą, o mielomis dovanėlėmis puoselėjame artimųjų dosnumą ir rūpestį vienas kitu.

Nertos daržovės ir vaisiai vaikams
Nusinerkite daržovių rinkinuką savo vaikams. Tai smagus ir mielas žaidimas mažiesiems, be to jokios sintetikos ir galima padaryti iš ties gražiai. Nertas daržoves miela liesti ir žaisti, jos minkštos todėl nėra pavojaus užsigauti. Vaikai daug mieliau žaidžia su nertomis daržovėmis, nei plastmasinėmis.  O jas pasidaryti nėra labai sunku, tik reikia šiek tiek laiko. Nunerti krepšelį daržovių, vaisių ir uogų rinkinuką užtruko apie 8 valandas. Bet jei tai darysite ne iškart, ne taip pasijaus laiko tėkmė.

Nerti pyragaičiai
Šie pyragaičiai mieli, minkšti rankų darbo ir iš medvilnės siūlų. Mergaitės mielai su jais žaidžia ir kviečia į svečius mamas išgerti arbatos su pyragaičių mažoje lėkštutėje... Šis žaidimas virsta vaidmenų žaidimu, kuris taip pat svarbus vaiko gyvenime.Nunėriame nemažais žaislų ir nei vieno žaislo, su kuriuo vaikas žaistų vienas. Visuomet esame įtraukiami į žaidimą su vaikais. Įspūdinga stebėti, kaip ant popieriaus piešti žaislai atgimsta, patenka į vaikų rankas ir tampa tarsi jų kurti...

Siuvinėjimas kryželiu
Nuostabu sukurti savo darbo vaisių, matyti, kaip idėja, kilusi galvoje, virsta realybe. Net ir gerai žinomi rankdarbiai yra unikalūs, nes kiekviename rankdarbyje atsispindi žmogaus unikalumas. Mes  įdedame savęs  fragmentą, savo raštą. Rankdarbiai nuo senų senovės jau yra įgiję savo meninę vertę, taip pat jie yra neatsiejama kultūros dalis. Todėl kviečiame šiame puslapyje surasti savo rankdarbių nišą.

Populiariausi straipsniai:

Mezgimo raštai Siuvinėjimas kryželiu - gyvūnai Staltiesių siuvinėjimas

Jau labai seniai mūsų senoliai naudojo savo rankų dirbiniams puošti įvairius ornamentus. Ornamentai buvo kruopščiai kuriami ir tobulinami ne vienoje kartoje. Jie nebuvo vien įsivaizduojamas dalykas ar paprasta teplionė, dažniausiai jie turėjo savas istorijas, reikšmės ir supratimą. Ornamentai buvo kuriami atsižvelgiant į gamtos motyvus, kurios žymėdavo paprastai ir stilizuotai, pabrėždami pagrindinius piešiamo daikto bruožus.

Knygų skirtukai
Išsiuvinėtas knygos skirtukas pamalonins knygos skaitymą ir maloniai glostys akį savo jaukumu, unikalumu ir spalvomis. Jūsų darbo knygų skirtukas gali būti ir miela dovana, kurią įvertins kiekvienas. 

Mieli ir žaismingi gyvūnėliai
Siuvinėjimo paveiksliukai, kurie pradžiugins kiekvieną, mėgstantį siuvinėti ir pamačiusį jau išsiuvinėtą darbėlį. Tai puikus užsiėmimas siuvinėjant kryželiu ir gali būti nepriekaištinga dovana artimajam.

Gėlės
Gėlėmis kvepiantis rankų darbo paveikslas bus puiki dekoracija jūsų kambaryje. Pasirinkus audinius ir siūlų spalvas paveikslas įgaus senovinės dvasios ir prabangos.

Peizažai
Atsispausdinkite schemas ir išsiuvinėkite kryželiu pasirinktus paveiksliukus, kurie bus nuostabus langas į gamtą.

Kūdikio kraiteliui Siuvinėti rankšluosčiai Virtuvės dekoracijos Gyvūnai

Nėrimas vąšeliu
Elegantiškas šalikėlis, traukiantis savo spalvų gama ir rašto išskirtinumu, nuo tolo pranešantis, jog tai rankų prisilietimo kūrinys. Namus šildantis pledas, pasakojantis apie šiltus vakarus, praleistus prie jo. Karštos arbatos puodelis, apkabintas jūsų nunertu apvadėliu, kad rankose būtų maloniai šiltas. Štai kaip jus apgaus jūsų nerti darbai žiemos metu. Tad linkime surasti jūsų širdžiai malonių nėrinių ir juos nusinerti.

Nertos sagės
Jei turite siūlų, iš kurių neišeis numegzti didesnių darbelių, juos galite panaudoti sagėms.  Taip nereikės išmesti siūlų likučių, nes sagių nėrimui galite naudoti įvairius siūlų storius ir spalvas.

Nerti šalikai
Pasipuoškite lengvu ir jaukiu aksesuaru ant kaklo. Spalvingi, žaismingi ir elegantiški šalikai, kuriuos galite nusinerti pačios. Nebijokite improvizuoti ir žaisti su spalvomis.

Nerti drugeliai
Nerti drugeliai - vienas iš spalvingiausių nerimo vašeliu elementų, kuris priskiriamas dekoratyviniam nerimui. Juos galime nerti įvairiausių spalvų ir raštų.

Nertos užuolaidėlės
Nertos užuolaidėlės tai puikus elementas namams, kuris suteikti senovės ir šilumos dvelksmą. Jomis galite papuošti langus, duris, įstiklintus balkonus.

Nerti žaislai Nertos juostelės Nėrimo raštai Airiškų nėrinių raštai

Mezgimas

Mezgimo raštai Megztiniai
   

Drugelis
Mielas elegantiškas drugelis, kuriuo galite papuošti plaukus. Jis taip pat tinka prisiūti prie dirželio ar lankelio. Lengvai pasiuvamas ir visur derantis. Daugiau >

Atsisiųsti schemą

 

 

 

© 2011-2024 mudubudu.lt | Visos teisės saugomos